Vi er Team Ellco Etikett

Vi ønsker å bistå våre kunder på best mulig måte, og da er personlig kontakt viktig! Trenger du å ta en prat over telefon eller å sende en e-post direkte til en av våre ansatte, finner du her frem til rette person.

Du kan også sende oss en e-post til mail@ellco.no, eller ringe sentralbordet vårt på +47 67 06 20 40.

Salgsteamet

  • Bjørn Aurmo
    Bjørn Aurmo Salgsansvarlig

    Tlf: 67 06 20 43
    Mob: 91 11 97 78
    E-post: bjorn@ellco.no

  • Adin Brguljak
    Adin Brguljak Kundekontakt/Repro

    Tlf: 67 06 20 52
    Mob: 40 01 77 20
    E-post: adin@ellco.no

  • Kirsten Rokkerud Persson
    Kirsten Rokkerud Persson Kundekontakt

    Tlf: 67 06 20 42
    E-post: kirsten@ellco.no

  • Ellen Besshø
    Ellen Besshø Kundekontakt

    Tlf: 67 06 20 41
    E-post: ellen@ellco.no

  • Tove Linnerud
    Tove Linnerud Kundekontakt/Resepsjonist

    Tlf: 67 06 20 40
    E-post: tove@ellco.no

  • Pål Nygaard
    Pål Nygaard Markedsansvarlig

    Tlf: 67 06 20 48
    Mob: 91 13 45 06
    E-post: pal@ellco.no

Administrasjonsteamet

  • Christian Egedius
    Christian Egedius Daglig leder

    Tlf: 67 06 20 51
    Mob: 91 86 08 27
    E-post: christian@ellco.no

  • Espen Larsen
    Espen Larsen Produksjonsleder

    Tlf: 67 06 20 44
    Mob: 90 82 62 78
    E-post: espen@ellco.no

  • Ann-Kristin Tveitane
    Ann-Kristin Tveitane Økonomi/Regnskap

    Tlf: 67 06 20 47
    E-post: ann.kristin@ellco.no

  • Stian Main-Halvorsen
    Stian Main-Halvorsen Reprotekniker/førtrykk

    Tlf: 67 06 20 46
    Mob: 92 02 01 38
    E-post: stian@ellco.no

  • Jarl-André Skarsten
    Jarl-André Skarsten Utviklingsansvarlig

    Tlf: 67 06 20 45
    Mob: 90 08 62 95
    E-post: jarl.andre@ellco.no

  • Mats Alexander Huseby
    Mats Alexander Huseby Trykkeriansvarlig

    Tlf: 67 06 20 40
    Mob: 98 02 35 54
    E-post: mats@ellco.no

  • Per Åge Hovde
    Per Åge Hovde Sjåfør/bud

    Mob: 909 44 969
    E-post: mail@ellco.no

  • Marie Retterstøl
    Marie Retterstøl Markedskoordinator

    Tlf: 67 06 20 53
    Mob: 95 79 89 96
    E-post: marie@ellco.no

Trykketeamet

  • Dag Linnerud
    Dag Linnerud
  • Sverre Torp
    Sverre Torp
  • Sjur Erik Digernes
    Sjur Erik Digernes
  • Håvard Skagmo
    Håvard Skagmo
  • Jan Cezary Hubrich
    Jan Cezary Hubrich
  • Fredrik Jenssen
    Fredrik Jenssen
  • Thomas Sundby
    Thomas Sundby
  • Mona Karlsen
    Mona Karlsen
  • Hoang Ngoc Van
    Hoang Ngoc Van
  • Ibrahim Ahmad Sultan
    Ibrahim Ahmad Sultan
  • Fredrik Peeters
    Fredrik Peeters
  • Tom Sagsveen
    Tom Sagsveen

Begynn å skrive og trykk Enter for å søke